Oferta / Produkty

Polana

Ścianki szklane Poznań

Nowoczesne elementy aranżacji wnętrz w postaci szklanych ścianek powszechnie wykorzystuje się w biurach czy galeriach handlowych. Ostatnimi czasy na ich zalety uwagę coraz częściej zwracają osoby prywatne, wykorzystując tego typu rozwiązanie w domach, a nawet mieszkaniach. Praktyczne i eleganckie ścianki szklane znakomicie sprawdzają się nie tylko w korporacjach, ale i na małym metrażu. Pozwalają na wydzielenie niezależnych powierzchni, zajmując niewiele miejsca i nie zmniejszając optycznie pomieszczeń.

Zastosowanie ścianek szklanych

Ścianki ze szkła wręcz budują wrażenie przestrzenności, a dzięki efektowej grze świateł, jaką zapewniają szyby, sprawiają, że salon czy gabinet wydają się większe niż w rzeczywistości. Jednocześnie każdy z jego użytkowników zyskuje nieco prywatności i spokoju, tak cennych np. w przypadku wykonywania pracy zdalnej.

Firma POLANA z Poznania wykonuje ścianki szklane na zamówienie – odpowiednie do Twoich indywidualnych potrzeb. Dopasowujemy zabudowy szklane do każdej przestrzeni, dużej czy małej. Nasze konstrukcje są estetyczne, a zarazem bardzo funkcjonalne. Zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ wykonujemy je z najwyższej jakości surowców.

Produkcja ścianek szklanych

Do produkcji szklanych ścianek POLANA wykorzystuje szkło hartowane lub laminowane. W razie mechanicznego uszkodzenia nie rozpryskuje się ono na kawałki, którymi łatwo się skaleczyć. Ścianki szklane możesz więc wykorzystać w swoim mieszkaniu bez obaw, nawet jeśli masz małe dzieci lub żywiołowego czworonożnego pupila. Aby dodać uroku wnętrzu Twojego domu, szkło możemy ozdobić poprzez piaskowanie, malowanie lub nadruk grafiki.

Galeria ścianki szklane


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

* pola wymagane