Oferta / Produkty

Polana

Drzwi szklane Poznań

Drzwi szklane to rozwiązanie stosowane od dawna w przestrzeniach biurowych. Ze względu na elegancję i wysoką odporność dobrej jakości szkła drzwi takie zaczęły pojawiać się także w wejściu do budynków, w szczególności tak prestiżowych, jak hotele czy korporacyjne biurowce. Obecnie szklane drzwi cieszą się coraz większym zainteresowaniem indywidualnych użytkowników. Trafiają do prywatnych domów i mieszkań, ponieważ są nie tylko estetyczne i trwałe, ale też zapewniają bardzo dużo światła.

Drzwi szklane w Polana Glass

Jeśli potrzebujesz szklanych drzwi do salonu czy na taras albo szukasz pomysłu na odnowienie wystroju swojej firmy, dobrze trafiłeś! Firma POLANA wykonuje drzwi szklane, które są gwarancją odmiany każdego pomieszczenia. Dodają wnętrzom przestrzeni, uroku, wnoszą powiew nowoczesności. Realizujemy indywidualne projekty drzwi przesuwnych, wahadłowych, uchylnych. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość naszych produktów, więc wykorzystujemy okucia dostarczane przez cenionych na rynku producentów.

Właściwości szklanych drzwi

Szklane drzwi POLANA wykonywane są z różnych rodzajów szkła (hartowanego, laminowanego) i z różnymi zdobieniami. Jeśli zależy Ci na dużej ilości światła lub wygodnej kontroli tego, co dzieje się w pomieszczeniu, zamów drzwi ze szkła przezroczystego. Możesz też wybrać wariant zapewniający większą intymność i wnoszący do wnętrza elementy dekoracyjne. Wykonujemy szklane drzwi z nadrukiem UV, ozdobione dowolnie wybranymi motywami graficznymi, a także drzwi ze szkła piaskowanego lub malowanego.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

* pola wymagane