Oferta / Produkty

Polana

Balustrady zewnętrzne i wewnętrzne Poznań

Balustrady – tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne – to niezwykle istotny element wykończenia zabudowy. Służy wydzieleniu przestrzeni, czyniąc ją bardziej przytulną, intymną, a przede wszystkim zabezpiecza jej użytkowników przed ewentualnym upadkiem. Staranny wybór balustrady jest więc niezwykle istotny, ponieważ determinuje on bezpieczeństwo na klatce schodowej, balkonie czy tarasie. Na tym jednak nie kończy się rola balustrad. Pełnią też ważną funkcję estetyczną.

Zastosowanie balustrad szklanych

Obecnie coraz popularniejsze stają się balustrady szklane. Świetnie wpisują się bowiem w stylistykę nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Szkło jest eleganckie, nie zmniejsza optycznie przestrzeni, nie niszczy się z biegiem czasu, łatwo utrzymać je w czystości. Szklane balustrady chętnie wykorzystywane są także na zewnątrz budynków. Dodają „lekkości” ich bryle, przepuszczają światło, nie ograniczają widoku z okien. Są przy tym bardzo wytrzymałe, więc zapewniają należyty poziom bezpieczeństwa.

Więcej o balustradach szklanych w Polana Glass

W ofercie naszej działającej w Poznaniu firmy POLANA znajdziesz balustrady zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z mocnego szkła hartowanego lub laminowanego. Tworzymy na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem Klienta. Możemy wykonać balustrady ze szkła przezroczystego lub zdobionego – piaskowanego, malowanego lub pokrytego wybraną grafiką. Nasze produkty spełniają najwyższe normy trwałości. Są niezawodnym rozwiązaniem, jeśli cenisz przestrzeń i światło, a nade wszystko zależy Ci na bezpieczeństwie Twoim i Twoich bliskich.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane