Współpraca

Polana

Lustra

Lustra są nieodzownym przedmiotem użytkowym, zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i we wszystkich obiektach użyteczności publicznej, gdzie trafić muszą przynajmniej do toalet. Warto jednak zastosować je jako element wystroju wnętrz, ponieważ wizualnie powiększają i rozświetlają przestrzeń. Mogą też stać się pięknym elementem ozdobnym. Bezwzględnie należy wyposażyć w lustra takie placówki, jak salon fryzjerski czy sklep odzieżowy. Ze względu na niepodważalne walory dekoracyjne i utylitarne lustra warto wykorzystywać przy produkcji mebli.

Firma POLANA wykonuje obróbkę luster zgodnie ze specyfikacją Klienta. Wykonujemy je ze szkła o grubości 4, 5 i 6 mm. Lustra przycinamy do dowolnie wybranego kształtu (owalnego, prostokątnego, trapezowego, trójkątnego) i wielkości. Poddajemy je rozmaitym metodom obróbki. Możemy je oszlifować, ale też fazować, piaskować, wzbogacić o praktyczne i efektowne oświetlenie LED, oprawić w ramę (np. drewnianą, aluminiową). Wychodzimy na przeciw wszelkim oczekiwaniom Klientów, którzy chcą użyć luster do wykończenia swoich realizacji.

Oferujemy lustra ze szkła Float i Optiwhite. Pierwsze to wariant najczęściej spotykany. Zapewnia zadowalającą jakość obrazu przy relatywnie niskiej cenie. Optiwhite to szkło nieco droższe, bo oczyszczone z naturalnie występujących w masie szklanej jonów żelaza, które zabarwiają ją na lekko zielonkawy kolor. Zaletą tego zabiegu jest wierniejsze odtworzenie kolorów w lustrzanym odbiciu. Z obu rodzajów szkła wykonujemy klasyczne lustra srebrne, doskonałe do celów użytkowych i budowania efektów optycznych we wnętrzach.

Oferta firmy POLANA obejmuje także lustra brązowe i grafitowe, wykonane ze szkła barwionego w masie. Ze względu na niskie odbicie światła i zniekształcenie kolorów wykorzystuje się je głównie do celów dekoracyjnych, na przykład jako podkład pod lustra srebrne albo do przesuwnych drzwi szaf. Lustra barwione stanowią bardzo efektowny akcent w jasnych, przestronnych wnętrzach. Stanowią też eleganckie wykończenie mebli, odpowiednio w odcieniach brązu i beżu lub szarości i czerni.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane