Oferta / Produkty

Polana

Panele szklane w jednym kolorze Poznań

Panele szklane od POLANY z Poznania to materiał stanowiący świetną alternatywę dla standardowych płytek czy paneli z tworzywa sztucznego. Są to tafle szkła o dowolnie wybranym przez Ciebie kształcie, wielkości i kolorze. Łączenia pomiędzy pojedynczymi płytami są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu z ich zastosowaniem uzyskasz wrażenie jednolitej płaszczyzny.

Zastosowanie paneli szklanych w jednym kolorze

Szklane panele POLANA sprawdzają się w każdym wnętrzu. Ich montaż jest szybki i zapewnia natychmiastowy efekt wizualny. Możesz przyklejać je bezpośrednio na ścianach, ale też innych materiałach wykończeniowych. Z łatwością zakryjesz nimi starą glazurę albo panele drewniane, dzięki czemu unikniesz ich kłopotliwego zrywania podczas remontu. Firma POLANA produkuje panele szklane w jednym kolorze lub z dowolnie wybranym nadrukiem. Jeśli chcesz podkreślić elegancję minimalistycznego wnętrza albo szukasz elementu wykończeniowego, który wkomponuje się w pełne dekoracyjnych detali pomieszczenie (np. w stylu retro), wybierz panele jednokolorowe w dowolnym odcieniu z palety RAL lub NCS.

Szklane panele w jednym kolorze możesz wykorzystać do rozmaitych celów, np. jako blat stołu. Szczególnie dobrze sprawdzają się w kuchni, zwiększając nie tylko jej walory estetyczne, ale i użytkowe. Są bowiem bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Ze szkła można bez śladu usunąć tłuszcz czy parę, które szybko obniżają estetykę pomalowanych ścian lub fug w glazurze.

Własciwości paneli szklanych

Produkowane w naszej fabryce w Poznaniu szklane panele są bardzo bezpiecznym materiałem. Jeśli dojdzie do ich uszkodzenia, szkło nie rozpryskuje się. Ewentualna wymiana nie wymaga rozebrania całej kompozycji, a jedynie odczepienia jednego z modułów. Montaż paneli szklanych możesz powierzyć naszej firmie.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane