Oferta / Produkty

Polana

Kabiny prysznicowe Poznań

Twoja łazienka ma nietypowy rozkład lub brak w niej miejsca na tradycyjną kabinę prysznicową? A może wprost przeciwnie, masz mnóstwo przestrzeni i marzysz o niestandardowej kabinie dwuosobowej? Firma POLANA z Poznania wykonuje kabiny prysznicowe na wymiar, według indywidualnego projektu Klienta. Możemy dopomóc Ci w stworzeniu łazienki na miarę Twoich potrzeb użytkowych i estetycznych, ponieważ zajmujemy się kompleksowo obróbką szkła, z którego powstanie Twoja wymarzona kabina prysznicowa.

Jakie kabiny prysznicowe produkujemy

POLANA tworzy kabiny prysznicowe ze szkła laminowanego lub hartowanego. Są to najwyższej jakości materiały, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uderzenia, gwałtowne zmiany temperatur, a także odpornością na zarysowania czy przebarwienia. Dzięki temu przez długie lata prezentują się bardzo estetycznie. Dodatkowo możemy pokryć szkło warstwą hydrofobową, co ogranicza powstawanie na nim zacieków, osadów i ułatwia utrzymanie kabiny prysznicowej w nienagannej czystości.

Niestandardowe kabiny prysznicowe

Chcesz dodać swojej kabinie prysznicowej unikalnego charakteru? Możemy zaoferować Ci wykonanie na niej grafiki, którą utrwalimy światłem UV, by z pływem czasu nie straciła swojej urody. Innym sposobem na zindywidualizowanie Twojej kabiny prysznicowej może być piaskowanie lub malowanie szkła. Kabinę wyposażymy w solidne okucia najlepszych producentów, którzy od lat doskonalą swoje technologie. Możemy także zamontować w uszczelki, które zlikwidują problem wyciekającej wody.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

* pola wymagane