Oferta / Produkty

Polana

Obrazy na szkle Poznań

Niemal każde wnętrze zyskuje na powieszeniu w nim pięknego obrazu. Taka ozdoba może jednak nastręczać pewnych trudności. Cena dzieł znanych artystów często wykracza poza możliwości domowego budżetu. Klasyczny obraz bywa też kłopotliwy dla osób uczulonych na werniks albo chcących otaczać się wyłącznie przedmiotami odpornymi na zniszczenie.

W takich i wielu innych sytuacjach optymalnym rozwiązaniem są obrazy na szkle. To stosunkowo tani sposób na wykonanie reprodukcji ulubionej grafiki lub przeniesienie na duży format widoku uwiecznionego na zdjęciu z urlopu. Na Twoje życzenie firma POLANA z Poznania jest w stanie stworzyć na szkle dowolny obraz.

Produkcja obrazów na szkle

Produkcja obrazów odbywa się przez naniesienie na szkło (w technologii cyfrowej) druku o bardzo dużej rozdzielczości. Wydruk jest utwardzany światłem UV dzięki czemu z upływem czasu nie traci intensywności barw. Obrazy na szkle są łatwe do utrzymania w czystości. Elegancji dodają im starannie oszlifowane krawędzie, które jednocześnie zabezpieczają przed odpryskiem szkła.

Obrazy na szkle świetle podkreślają prestiż wnętrz biurowych i hotelowych. Stanowią też wyjątkową ozdobę salonu czy sypialni. Odpowiednio dobrane do charakteru pomieszczenia dodadzą mu przestrzeni, podkreślą jego charakter i unikalność. Mogą stworzyć atmosferę idealną do skupienia, refleksji, wypoczynku albo energetyzować i rozbudzać kreatywność.

Tworzone przez firmę POLANA obrazy na szkle sprawdzą się także w pełnej barw i uśmiechu krainie, jaką jest pokój dziecinny. Dzięki przepięknym grafikom umieszonym na ścianach czy frontach szaf możesz wykreować świat z dziecięcych marzeń, wprowadzając do niego np. uwielbiane przez Twoją pociechę postacie z książek czy filmów.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane