Oferta / Produkty

Polana

Lustra Poznań

Lustro to bardzo funkcjonalne akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie korzystanie z łazienki czy przedpokoju. Jest niezbędne do wykonania makijażu, golenia się, ułatwia codzienny dobór garderoby. Lustra mogą być jednak także ozdobą wnętrza, w dodatku zupełnie wyjątkową – ze względu na wrażenia optyczne, jakie można uzyskać z ich wykorzystaniem.

Pięknie oszlifowane czy oprawione w dekoracyjne ramy lustra mogą stanowić nie tylko wyrazisty element wystroju, ale też rozjaśniać (dzięki odbijającemu się w nich światłu) i wizualnie powiększać przestrzeń. Z tego względu lustra warto wieszać w różnych punktach mieszkania, a także w biurach, sklepach czy restauracjach.

O lustrach produkowanych przez Polana Glass

Firma POLANA z Poznania tworzy lustra na dowolny wymiar ze szkła o standardowej grubości od 4 do 6 mm. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Poddajemy je obróbce szlifowania (polerowania) po krawędzi, fazowania, piaskowania wzoru. Możemy także nanieść na lustro grafikę i utrwalić ją światłem UV, dzięki czemu nie wyblaknie z biegiem czasu.

Korzystając z naszej oferty, masz możliwość stworzenia własnego, unikalnego projektu. Ty decydujesz o kształcie, wielkości i innych detalach swojego lustra – tak, by idealnie wpisało się w aranżację wnętrza, w którym chcesz je zawiesić. Jeśli zdecydujesz się na niestandardowe rozwiązanie, np. lustrzaną ścianę, zajmiemy się jego realizacją od pomiaru po montaż.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane