Oferta / Produkty

Polana

Lustra LED Poznań

Lustra to przedmioty, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Potrzebne są także w sklepach odzieżowych czy salonach fryzjerskich. Są nieodzowne przy wykonywaniu szeregu czynności, ale też stanowią piękną ozdobę wnętrz. Z tego względu powszechnie wykorzystuje się je do aranżacji sal restauracyjnych czy lobby hotelowych.

O lustrach LED

Znakomitą alternatywą dla tradycyjnych luster są produkowane przez firmę POLANA z Poznania Lustra LED, czyli z podświetleniem. To designerskie przedmioty, które świetnie wpisują się zwłaszcza w nowoczesne aranżacje. Są przy tym o wiele bardzie praktyczne i komfortowe w użytkowaniu niż zwykłe lustra.

Specyfika światła LED i jego lokalizacja w lustrze sprawiają, że dużo łatwiej jest wykonywać przy nim tak precyzyjne czynności, jak np. makijaż. Co więcej, oświetlenie LED-owe jest bardzo energooszczędne. Lustra LED redukują koszty związane z doświetlaniem stanowiska do zabiegów pielęgnacyjnych, co ma ogromne znaczenie w obliczu rosnących cen prądu.

Zalety luster LED

Na tym nie kończą się zalety dekoracyjnych luster LED firmy POLANA. Stanowią one cenne uzupełnienie głównego oświetlenia pomieszczenia, a przy odpowiedniej temperaturze barwowej światła tworzą miłą nastrojową atmosferę. Podobnie jak inne, lustra LED optycznie powiększają przestrzeń. W ich przypadku wrażenie to pogłębia podświetlenie.


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane