Oferta / Produkty

Polana

Panele szklane z grafiką Poznań

Marzysz o podziwianiu górskich pejzaży przy porannej kawie? Chcesz zorganizować kolację z widokiem na klimatyczne uliczki Rzymu? Stwórz miejsce, w którym każdy posiłek będzie wyjątkową ucztą! Pomożemy Ci wyczarować niezwykłe widoki w Twoim własnym domu, drukując wysokiej jakości zdjęcia na szklanych panelach.

Panele szklane firmy POLANA to nowoczesne rozwiązanie wnętrzarskie, którym wzbogacisz aranżację takich pomieszczeń, jak kuchnia czy salon, ale też łazienka, sypialnia, korytarz. Możesz wykorzystać je w każdym miejscu, które zapragniesz „ożywić” piękną grafiką. Panele szklane zwiększają optycznie przestrzeń i dodają jej wyjątkowego klimatu.

Panele szklane - zastosowanie

Panele szklane POLANA z Poznania to dowolnych wymiarów tafle szklane, które można przyklejać bezpośrednio na ścianach, płytkach oraz innych materiałach wykończeniowych. Ich zaletą jest wytrzymałość, odporność na zmiany temperatury, zabrudzenia. Gładką powierzchnię łatwo utrzymać w czystości.

Produkowane przez firmę POLANA z Poznania panele szklane możesz wykorzystać np. zamiast glazury kuchennej lub łazienkowej, w szafie – jako moduł drzwi przesuwnych, w charakterze blatu stołu do jadalni albo jako efektowny element schodów czy podłóg.

Jaka grafika na szklanych panelach

Oferowane przez nas panele szklane dostępne są w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Z łatwością więc dopasujesz je do innych elementów wyposażenia danego pomieszczenia. Wybraną przez Ciebie grafikę (z przesłanego zdjęcia lub z bazy Adobe Stock) nadrukowujemy na szkle i utwardzamy światłem UV, dzięki czemu nie wyblaknie z upływem czasu.

Galeria panele szkalne z grafiką

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane