O firmie

Polana

O nas


W firmie POLANA zajmujemy się obróbką szkła na potrzeby Klientów indywidualnych i biznesowych. Tworzymy szklane detale wystroju wnętrz. Realizujemy przeszklenia dla biur, sklepów, salonów usługowych. Wykonujemy szklane elementy na zlecenie małych i dużych przedsiębiorców – projektantów wnętrz, producentów mebli, firm budowlanych. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę.

Wykonujemy obróbkę szkła płaskiego (typu Float, Optiwhite, Decormat i Antisol) i luster. Oferujemy cięcie na wymiar (zgodnie ze specyfikacją Klienta), szlifowanie z polerowaniem, fazowanie, nawiercanie otworów. Działamy metodami manualnymi, ale przede wszystkim z wykorzystaniem urządzeń CNC, w tym – technologii Waterjet. Zajmujemy się również hartowaniem i laminowaniem szkła oraz jego zdobieniem. Świadczymy usługi w zakresie piaskowania i malowania. Specjalizujemy się w wykonywaniu grafiki/nadruku UV.

Nasze produkty można wykorzystać w bardzo szerokim zakresie. Tworzymy szklane moduły mebli i drzwi, kabiny prysznicowe, ścianki działowe, balustrady, zadaszenia, a także elementy identyfikacji wizualnej (np. tablice reklamowe).

Wykonujemy panele, które mogą pełnić funkcję użytkową (np. jako alternatywa dla glazury) lub wyłącznie ozdobną (obrazy na szkle). Lustra i szklane panele możemy wyposażyć w podświetlenie LEDowe, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność i podnosi walory estetyczne.

Wszystkie produkty ze szkła wykonujemy pod indywidualne zamówienie Klienta. Zespół doświadczonych fachowców, najwyższej jakości materiały i bardzo nowoczesny park maszynowy to nasze silne atuty, dzięki którym gotowi jesteśmy podjąć się najbardziej nawet niestandardowych zleceń. Oferujemy ich kompleksową realizację – od wykonania stosownych pomiarów w domu/siedzibie Klienta, przez bezpieczny transport zamówionego szkła, po profesjonalny montaż.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz ze zdjęciami przykładowych realizacji przedstawionymi na naszej stronie internetowej. W celu uzgodnienia szczegółów zamówienia (albo nawiązania współpracy), zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz zamieszczony w zakładce kontakt.