Oferta / Produkty

Polana

Panele z podświetleniem LED Poznań

Panele z podświetleniem LED są nowością na polskim rynku w dziedzinie dekoracji wnętrz. Znakomicie wpisują się w estetykę pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu, ale mogą też stanowić interesujący akcent w klasycznych aranżacjach. Przydają się w szczególności w przestrzeniach pozbawionych okien, np. łazienkach, korytarzach. Panele z podświetleniem LED stanowią bowiem źródło miękkiego, nastrojowego światła, które w wyjątkowy sposób buduje klimat wnętrza. Co więcej, jest to bardzo energooszczędne rozwiązanie.

Właściwości paneli z podświetleniem LED

LED-owe panele podświetlane POLANA to dekoracyjne szklane tafle z wybraną przez Ciebie grafiką. Nadruk znajduje się od wewnętrznej strony panelu i jest utrwalony światłem UV, dzięki czemu kolory nie tracą na intensywności. Panele z podświetleniem LED działają na tej samej zasadzie co telewizory i monitory LED. Dzięki opracowanej przez nas technologii obraz na szkle jest równomiernie podświetlony. Podświetleniem możesz sterować zdalnie. Istnieje wiele możliwości jego ustawienia, dzięki czemu natężenie światła zmienisz w zależności od potrzeb.

Zastosowanie paneli z podświetleniem LED

Panele podświetlane LED działającej w Poznaniu firmy POLANA możesz wykorzystać w każdym wnętrzu. Ozdobisz nimi zarówno swoje mieszkanie, jak i firmę, w szczególności restaurację, hotel, ośrodek SPA, salon piękności czy ekskluzywny sklep. Możesz zastosować panele z podświetleniem LED jako wolnowiszące obrazy, ale też jako np. ścianki działowe. W każdym przypadku te wyjątkowe elementy dekoracyjne pozwolą Ci dyskretnie doświetlić pomieszczenie i stworzą wyjątkową atmosferę.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane