Oferta / Produkty

Polana

Daszki szklane Poznań

Daszki szklane mogą kojarzyć się z takimi obiektami, jak centra handlowe, hotele, biurowce, instytucje publiczne. Obecnie deweloperzy coraz częściej wykorzystują je do wykończenia budynków wielorodzinnych. Stosowanie szklanych daszków w prywatnej przestrzeni mieszkalnej nie stało się jeszcze standardem. Jako producent szkła świetnie zdajemy sobie sprawę z jego wspaniałych walorów. Dlatego zachęcamy Cię do wykorzystania go przy zadaszeniu tarasu albo nad drzwiami frontowymi Twojego domu!

Zastosowanie daszków szklanych

Daszek nad wejściem do domu, balkonem czy tarasem to rzecz nieodzowna. Stanowi schronienie przed deszczem czy śniegiem, ułatwia zachowanie prywatności, a przy tym jest stylowym elementem elewacji. W firmie POLANA tworzymy daszki szklane, ponieważ stawiamy na rozwiązania bezpieczne, praktyczne, a zarazem estetyczne. Szkło to materiał, który doskonale wpisuje się w taki standard. Co więcej, bez wahania możemy zaproponować montaż szklanych daszków każdemu, ponieważ można dopasować je do różnego typu architektury.

Więcej o daszkach szklanych

Szkło wykorzystuje się obecnie do kreowania nowoczesnego, minimalistycznego designu, ale z powodzeniem wpisuje się w wystrój klasyczny czy postindustrialny. W każdym otoczeniu daszki szklane POLANA z Poznania dodają budynkom elegancji i prestiżu, czego nie można powiedzieć o daszkach z tworzyw sztucznych. Zaletą szkła jest także to, że nie ogranicza dopływu światła do wnętrz. Przede wszystkim jednak daszki z mocnego, hartowanego szkła zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet podczas burzy czy wiosennego gradu.

Galeria daszki szklane


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

* pola wymagane