Oferta / Produkty

Polana

Blaty i stoliki szklane Poznań

Szukasz pięknego, designerskiego, a jednocześnie łatwego w utrzymaniu stołu do salonu? Urządzasz kuchnię w nowoczesnym stylu i brak Ci pasujących do reszty wystroju, łatwo zmywalnych blatów? A może jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz solidnego blatu do sklepu czy salonu fryzjerskiego? Nasza działająca na terenie Poznania firma POLANA z Poznania produkuje blaty szklane według specyfikacji Klienta. Spełniamy wszelkie oczekiwania co do wymiarów, kształtu, kolorystyki, gwarantując bardzo wysoką wytrzymałość i estetykę wykonania.

Właściwości blatów i stołów szklanych w Polana Glass

Blaty szklane POLANA powstają z szkła hartownego, które – według naukowych źródeł – jest 3 do 5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe (niepoddane hartowaniu). Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran. Blaty szklane spełniają zatem wymogi bezpieczeństwa narzucane obiektom użyteczności publicznej. Można też bez obaw korzystać z nich w gospodarstwach domowych.

Szklane blaty są trwałe, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu, ale przede wszystkim piękne. To element użytkowy o wysokich walorach dekoracyjnych. Zaprojektuj swój stół czy blat do salonu usługowego! Wybierz grafikę, którą naniesiemy na szkło metodą druku cyfrowego utrwalonego światłem UV (dzięki temu zachowa intensywność kolorów na długie lata). Możemy też ozdobić Twój blat na inne sposoby, np. poprzez piaskowanie czy malowanie szkła. Ciesz się zindywidualizowanym, jedynym w swoim rodzaju meblem!

Galeria Blaty i stoliki szklane


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

* pola wymagane